Oferta wakacyjna

Nasze placówki otwarte są dla Was również w czasie wakacji.
W tym okresie po za podstawowymi kursami
i korepetycjami oferujemy:1. Dla przyszłego studenta - przygotowanie do nauki na uczelniach wyższych.

Zapraszamy na intensywne kursy przygotowujące przyszłych studentów studiów językowych. Oferujemy również naukę języka specjalistycznego dla przyszłych studentów kierunków technicznych, medycznych, a także humanistycznych.2. Dla uczniów szkół podstawowych i średnich.

W okresie wakacyjnym zapraszamy na zajęcia wyrównawcze mające na celu utrwalenie wiedzy zdobytej w ciągu roku szkolnego oraz przygotowanie do nauki w następnej klasie.Maturzystów i uczniów klas 8 zapraszamy na wakacyjne kursy przygotowujące do egzaminów w 2020 roku.3. Dla piszących egzaminy poprawkowe.

 
W czasie wakacji oferujemy solidne przygotowanie do sierpniowych egzaminów poprawkowych (matura, egzaminy komisyjne). Dostępni jesteśmy dla Was 6 dni w tygodniu co gwarantuje możliwość intensywnej nauki, niezbędnej do nadrobienia zaległości.4. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych – wakacyjne kursy językowe.

Wykorzystaj czas wolny na naukę języka obcego. Zapraszamy na kursy na każdym poziomie, dostosowanym do Twojej wiedzy i potrzeb. Masz w planach zdobycie językowego certyfikatu?
Z nami to żaden problem!

Media Społecznościowe

Godziny otwarcia placówek

Zajęcia w naszych placówkach odbywają się
od poniedziałku do piątku od 8 do 22,
w soboty jesteśmy do Waszej dyspozycji od 8 do 16.

Sieradz Rynek 11
Zduńska Wola ul. Królewska 6a

Adresy placówek