Zadzwoń

Adresy placówek

Sieradz Rynek 11
 

Zajęcia w naszych placówkach odbywają się
od poniedziałku do piątku od 8 do 22,
w soboty jesteśmy do Waszej dyspozycji od 8 do 16.

Godziny otwarcia placówek

Media Społecznościowe

Tłumaczymy każdy rodzaj dokumentów, również te specjalistyczne. W razie potrzeby tłumaczenie odbywa się w trybie ekspresowym. Usługa dostępna jest również w weekendy.

Tłumaczenia dokumentów

Nasi tłumacze dostępni są dla Państwa nie tylko podczas spotkań biznesowych w Państwa firmie, ale i podczas firmowych wyjazdów na terenie całej Europy. Dostępne są dwa rodzaje tłumaczeń:symultaniczne oraz konsekutywne. Wybór konkretnego rodzaju zależy głównie od sytuacji (rozmowa, seminarium, konferencja,telekonferencja). Pomoc tłumacza dostępna jest 7 dni w tygodniu

Wsparcie tłumacza podczas spotkań biznesowych

Kurs przeznaczony jest dla osób chcących pogłębiać znajomość języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego z zakresu komunikacji
w ramach języka biznesowego.Po za ogólną nauką języka obcego, podczas zajęć skupiamy się na słownictwie biznesowym, a także rozwijaniu umiejętności językowych m. in.  z zakresu konwersacji z klientem lub kontrahentem, negocjacji, zarządzania zespołem, prowadzenia prezentacji.

Business

Kurs języka specjalistycznego to oferta szkoleń przygotowywana zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Państwa przedsiębiorstwa.Szkolenie poprzedza analiza potrzeb językowych kursantów oraz opracowanie wymagań językowych Państwa branży. Czas trwania kursu oraz jego intensywność dostosowywana jest do Państwa wymagań, a postępy słuchaczy analizowane i regularnie udostępniane dla Państwa.

Kurs języka branżowego